Links

trainers

Trainers   

functie naam email telefoonnummer
       
hoofdtrainer baanatletiek Ronald Huethorst physicalvision@gmail.com 06-14109625
trainingscoördinator baanatletiek Kevin Woldberg kwoldberg@gmail.com  
       
senioren- junioren A/B      
werpen Martin Simons M.G.Simons@kpnmail.nl  
hoogspringen / mila     038-4652257
horden / polshoog / meerkamp      
sprint Jan Plat jan.plat@ergocontrol.nl  
sprint     038-4236231
ver en hinkstap      
       
Mila- en wegatletiek      
Mila- en wegatletiek (souplessemethode) Eric Kloosterziel kloosterziel@ziggo.nl  06 - 1255 1290
Wegatletiek Marianne en Bert Reuvecamp bert.marianne@home.nl 038-4652257
Mila Alfred Rekers alfred.rekers@hetnet.nl 038-4532102 / 06-53626628
       
Junioren C/D      
junioren C/D-trainer Jan Kuis jan_kuis@hotmail.com  
junioren C/D-trainer Dennis de Jong    
junioren C/D-trainer Paul Floor paflo@home.nl  
junioren C/D-trainer      
junioren C/D-trainer      
junioren C/D-trainer      
junioren C/D-trainer      
       
Pupillen      
pupillentrainer (coördinatie) Bianca Citteur b.citteur@gmail.com  
       
       
Recreatief Hardlopen      
Coordinator loopgroepen Dora Hilger/Corrie Spoelstra

dorahilger@gmail.com 
corrie.spoelstra@xs4all.nl

 
Go4fit (beginnersgroep) Hans Bom go4fit@avpec1910.nl   
       
Nordic walking Peter van Koulil / Ria en Pierre Blommers koulil@home.nl  
G- atletiek Evelyne Poelstra